Agenda

 
April
Woensdag 4 april Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Vrijdag 6 april 18.00 - 18. 45 Solo Suzanne
                       Duo Denice en Elize
                       TP 2
18.45 - 19.30  Solo Claudia
                       TP 1
19.30 - 20.15  Solo Dana
                       TP 3
Woensdag 11 april Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Vrijdag 13 april Jeugdkienen, verdere info volgt
Maandag 16 april Bestuursvergadering
Woensdag 18 april Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Woensdag 18 april  Boekjes (S)teun uitdelen. Boekjes uiterlijk 23 mei terug
Vrijdag 20 april 18.00 - 18. 45 Solo Suzanne
                       Duo Denice en Elize
                       TP 2
18.45 - 19.30  Solo Claudia
                       TP 1
19.30 - 20.15  Solo Dana
                       TP 3
Woensdag 25 april Geen training i.v.m. meivakantie 
Vrijdag 27 april Koningsstoet, vervalt vanwege vakantie
Mei
Woensdag 2 mei Geen training i.v.m. meivakantie
Dinsdag 8 mei  Start Rabobank Actie, deze loopt tot 23 mei
Woensdag 9 mei Woensdagtraining, zie onderstaand schema
Zaterdag 12 mei Activiteit jeugdcommissie voor leden, meer info volgt
Maandag 14 mei Bestuursvergadering
Woensdag 16 mei Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Vrijdag 18 mei Geen vrijdagtraining i.v.m. afwezigheid instructie
Woensdag 23 mei Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Woensdag 23 mei Boekjes (S)teun inleveren
Vrijdag 25 mei Optreden D+B team, meer info volgt waarschijnlijk rond 19.30 uur 
Zondag 27 mei Mei-den plaatsen, verdere info volgt
Woensdag 30 mei Woensdagtraining, zie onderstaand schema
Juni
Vrijdag 1 juni 18.00 - 18. 45 Solo Suzanne
                       Duo Denice en Elize
                       TP 2
18.45 - 19.30  Solo Claudia
                       TP 1
19.30 - 20.15  Solo Dana
                       TP 3
Woensdag 6 juni Woensdagtraining, zie onderstaand schema
Zondag 10 juni Wedstrijd Meijel, meer info volgt
Maandag 11 juni Bestuursvergadering
Woensdag 13 juni Woensdagtraining, zie onderstaand schema
Vrijdag 15 juni 18.00 - 18. 45 Solo Suzanne
                       Duo Denice en Elize
                       TP 2
18.45 - 19.30  Solo Claudia
                       TP 1
19.30 - 20.15  Solo Dana
                       TP 3
Woensdag 20 juni Woensdagtraining, zie onderstaand schema
Woensdag 27 juni Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Juli
Zondag 1 juli Activiteit jeugdcommissie voor leden en diens familie, meer info volgt
Woensdag 4 juli Woensdagtraining, zie onderstaand schema
Van 6 juli t/m 17 augustus geen training i.v.m. zomervakantie

 

Alvast voor najaar 2018
Woensdag 22 augustus Eerste training na de zomervakantie, start seizoen 2018/2019
Zondag 2 september  Activiteit jeugdcommissie, meer info volgt
12 t/m 14 oktober  Kampweekend 
Zondag 4 november Limburgse Kampioenschappen te Beek, meer info volgt

 

Woensdagtrainingen
D - team 18.00 - 18.30    Warming up
Stickoefening
Technieken + evt. groepsshow
D + team

18.00 - 18.30   Warming-up
Showtechnieken
D - team
D + team
18.30 - 19.00 18.30 - 18.45
18.45 - 19.00
Groepsshow happy 
Gezamenlijk de stickoefeningen met C - team 
C-team 18.45 - 19.45 18.45 - 19.00
19.00 - 19.45 
Gezamenlijk de stickoefeningen met D team
Groepsshow 'neon light'

B-team 19.45 - 20.45     3 wedstrijdshows 
A-team 20.30 - 21.30     2 wedstrijdshows
Voor teamindeling klik hier