Agenda

 
Augustus
Van 14 juli t/m 25 augustus geen training i.v.m. zomervakantie 
Woensdag 30 augustus  Woensdagtraining, zie onderstaand schema
September
Vrijdag 1 september Vrijdagtraining:
18.00 - 18.45 D-team + Technisch programma Beau
18.45 - 19.30 Solo Daniëlle + Solo Sharon + Technisch programma Dana en Suzanne 
19.30 - 20.15 Solo Manou + Solo Daphne 
Woensdag 9 september  Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Vrijdag 8 september Vrijdagtraining:
18.00 - 18.45 Duo Fabiënne en Claudia + Technisch programma Beau 
18.45 - 19.30 C-team + Technisch programma Dana en Suzanne
19.30 - 20.00 Solo Daniëlle + Solo Sharon
20.00 - 20.45 Duo Jodie en Claire + Solo Melissa 
Zondag 10 september  Wedstrijd (Sporthal Brugeind – De Leeuwerik 33, 5864 Meerlo), meer info volgt
Woensdag 13 september Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Woensdag 20 september Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Woensdag 27 september Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Vrijdag 29 september  Vrijdagtraining:
18.00 - 18.45 D-team + Technisch programma Beau
18.45 - 19.30 Solo Daniëlle + Solo Sharon + Technisch programma Dana en Suzanne
19.30 - 20.15 Duo Jodie en Claire + Solo Melissa 
Oktober 
Woensdag 4 oktober  Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Vrijdag 6 oktober  Vrijdagtraining:
18.00 - 18.45 Duo Fabiënne en Claudia + Technisch programma Beau 
18.45 - 19.30 C-team + Technisch programma Dana en Suzanne
19.30 - 20.00 Solo Daniëlle + Solo Sharon
20.00 - 20.45 Solo Manou + Solo Daphne
Woensdag 11 oktober  Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Vrijdag 13 oktober
Zaterdag 14 oktober
Zondag 15 oktober  
Kampweekend
Vr. 13 oktober:18.30 uur vertrek bij de sporthal aan de Mgr. D’arbergstraat 20 te Elsloo
Zo. 15 oktober: Omstreeks 18.00 uur weer terug op dezelfde plaats
Woensdag 18 oktober  Geen training i.v.m. herfstvakantie 
Woensdag 25 oktober  Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Vrijdag 27 oktober  Kinder kienen, Zie poster voor alle info
Zaterdag 28 oktober Opening kermis Elsloo, 13.30 uur verzamelen bij Maasland Centrum Elsloo
Burgemeester Maenenstraat 45 te Elsloo
November 
Woensdag 1 november Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Vrijdag 3 november Generale Repetitie 
18.00 - 18.45 D- team + Solo Daniëlle + Solo Sharon + Technisch programma Beau
18.45 - 19.30 C-team + Solo Daphne + Technisch programma Dana en Suzanne
19.30 - 20.15 Solo Manou + Solo Melissa + Duo Claire en Jodie + Duo Fabiënne en Claudia
Woensdag 8 november  Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Vrijdag 10 november Sint Maarten, 18.45 uur verzamelen bij ingang Grand Café La Famille (Aelserhof 42, parkeerplaats achter de sporthal aan de Mgr. D’arbergstraat)
Zondag 12 november  LK (Sporthal Rumpen, Heugerstraat 2a, 6443 BS Brunssum), meer info volgt
Woensdag 15 november Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Zondag 19 november  Intocht Sinterklaas, 13.00 uur verzamelen bij Maasland Centrum Elsloo
Burgemeester Maenenstraat 45 te Elsloo
Woensdag 22 november Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Woensdag 29 november Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
December 
Woensdag 6 december  Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Zaterdag 9 december  NK junioren en senioren te Meppel, bij plaatsing op het LK
Woensdag 13 december  Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Zaterdag 16 december NK jeugd te Waalwijk, bij plaatsing op het LK
Woensdag 20 december Woensdagtraining, zie onderstaand schema 
Van 22 december t/m 5 januari 2018 geen training i.v.m. Kerstvakantie   

 

Alvast voor 2018
Woensdag 7maart Geen training, collecte Jantje Beton 
Zondag 10 juni Wedstrijd, meer info volgt
Zondag 28 oktober Wedstrijd, meer info volgt

 

Woensdagtrainingen
18.00 - 19.00 D-team 18.00 - 18.30 Warming up + groepsshow
18.30 - 18.45 Technieken
18.45 - 19.00 Gezamenlijk de stickoefeningen met C team
18.30 - 19.45 C-team 18.30 - 18.45 Zelfstandige warming up in kleedkamer
18.45 - 19.00 Gezamenlijk de stickoefeningen met D team
19.00 - 19.45 Technieken + groepsshow
19.45 - 20.45 B-team en Melissa 19.30 - 19.45 Zelfstandige warming up in kleedkamer
19.45 - 20.45 Technieken + wedstrijdshows  
20.30 - 21.45 Claudia en Fabiënne H. 20.45 - 21.30 Technieken + wedstrijdshow
Voor teamindeling klik hier