Resultaten

 

10-09-2017 te Mierlo

D - team Team Jeugd 2  74,8 1ste plaats
Suzanne Technisch programma Niveau 1 75,6
Dana Technisch programma Niveau 1 72,4
Beau  Technisch programma Niveau 3 81,2 3e plaats
C - team Team Junior basis, sectie A 78,8 2e plaats
Daniëlle Solo Junior basis, sectie A 78,8
Sharon                   Solo Junior basis, sectie A 75
Melissa Solo Senior basis, sectie A 81,8 3e plaats
Manou Solo Senior basis, sectie A 82,6 2e plaats
Daphne Solo Senior basis, sectie A 80,6 
Jodie en Claire Duo Senior basis, sectie A 77,8 1ste plaats
Fabiënne en Claudia Duo Senior midden, sectie A 82,4 1ste plaats

21-05-2017 te Beek

D - team Team Jeugd 2 (NGC) 175 punten 1ste plaats 
Suzanne Technisch programma Niveau 1 73,4
Beau  Technisch programma Niveau 2 85,2 1ste + promotie naar niveau 3
C - team Team Junior basis, sectie A 80,8 1ste plaats
Daniëlle Solo Junior basis, sectie A 79,2
Sharon                   Solo Junior basis, sectie A 81 3e plaats
Melissa Solo Senior basis, sectie A 80,2
Manou Solo Senior basis, sectie A 72,4
Daphne Solo Senior basis, sectie A 81,8 3e plaats
Jodie en Claire Duo Senior basis, sectie A 83,8 1ste plaats
Fabiënne en Claudia Duo Senior midden, sectie A 83,6 1ste plaats

 

Nederlandse Kampioenschappen
10-12-16 & 17-12-16 Stadskanaal en Waalwijk

Dana & Suzanne Duo Jeugd 2 basis sectie A 70,9  
Fabiënne Kostons Solo Jeugd 3 basis sectie A 76,6
Beau    Technisch programma niveau 2 81,0
Michelle en Beau Duo Junior basis sectie A 77,1
Claudia en Fabiënne Duo Senior midden sectie A             82.0 3e plaats                        

 

Limburgse Kampioenschappen
06-11-2016 St. Odiliënberg 
Dana & Suzanne                          Duo Jeugd 2 basis sectie A 79,6 Limburgs Kampioen
Dana    Technisch programma niveau 1 75,2
Suzanne   Technisch programma niveau 1 73,4 
Fabiënne Kostons Solo Jeugd 3 basis sectie A 82,8 2e plaats
Sharon Vranken Solo Junior basis sectie A 78,4
Beau   Technisch programma niveau 2 84,3
Michelle & Beau Duo Junior basis sectie A 82,2 Limburgs Kampioen
Claire, Manou, Jodie & Daphne Ensemble Junior basis sectie A  82,6 Limburgs Kampioen
Claudia en Fabiënne Duo Senior midden sectie A 84,4 Limburgs Kampioen!

 

Wedstrijden voorjaar 2016
17-05-2016 te Brunssum & 12-06-2016 Meijel
Dana & Suzanne                          Duo Jeugd 2 basis sectie A 79,6 1e plaats
Fabiënne Kostons Solo Jeugd 3 basis sectie A 77,2 3e plaats
Sharon Solo Junior basis sectie A 75,9 5e plaats
Michelle & Beau Duo Junior basis sectie A 77,6 2e plaats
Claire, Manou, Jodie & Daphne Kwartet Junior basis sectie A 81,2 2e plaats
Dana Solo Technische programma Niveau 1 71
Suzanne Solo  Technische programma Niveau 1 73,6
Beau  Solo Technische programma Niveau 2 84,4
Claudia en Fabiënne Duo Senior basis sectie A 85,4 Promotie! 

 

Nederlandse Kampioenschappen
12-12-15 & 19-12-15 Waalwijk
Dana en Suzanne Duo Jeugd 1 basis sectie A 75,2 4e plaats
Michelle en Beau Duo Jeugd 3 basis sectie A 78,2 6e plaats
Claire, Manou, Jodie & Daphne Kwartet Junior basis sectie A 76,75 4e plaats
Claudia en Fabiënne Duo Senior basis sectie A 85,2 Nederlands Kampioen

 
08-11-2015 Meijel
Limburgse Kampioenschappen
Dana & Suzanne                          Duo Jeugd 1 basis sectie A 70 Limburgs Kampioen
Fabiënne Kostons Solo Jeugd 3 basis sectie A 80,1
Sharon Solo Jeugd 3 basis sectie A 76,8
Daniëlle Solo Jeugd 3 basis sectie A 70,8
Michelle & Beau Duo Jeugd 3 basis sectie A 82,2 Limburgs Kampioen
Claire, Manou, Jodie en Daphne Kwartet Junior basis sectie A 81,2e plaats!
Melissa Solo Senior basis sectie A 78,5 3 plaats!
Claudia en Fabiënne Duo Senior basis sectie A 83,3 Limburgs Kampioen!
 

17-05-2015 Waalwijk

Dana & Suzanne Duo Jeugd 1 basis sectie A 75 1ste plaats + Star of the Day
Daniëlle Solo Jeugd 3 basis sectie A 76,1
Fabiënne  Solo   Jeugd 3 basis sectie A 76
Beau en Michelle  Duo Jeugd 3 basis sectie A 73 3e plaats
Claire, Kyra , Jodie en Daphne  Kwartet Junior basis sectie A 74,9 1ste plaats!
Kyra Wijnen Solo Senior basis sectie A 78,6                      
 

13-12-2014 Waalwijk

Nederlandse Kampioenschappen

Dana & Suzanne Duo Jeugd 1 basis sectie A 66,6 4e plaats     
Michelle, Beau en Fabiënne K Trio Jeugd 3 basis sectie A 64,85 5e plaats
Claire Solo   Junior midden sectie A 69,85 5e plaats
Jodie & Daphne  Duo Junior basis sectie A 65,5 4e plaats
Claire & Kyra Duo Junior basis sectie A  68 2e plaats!!
Claudia & Melissa Duo Senior basis sectie A             67,9 4 plaats                        
 

02-11-2014 Maastricht

Limburgse Kampioenschappen

Dana & Suzanne Duo Jeugd 1 basis sectie A 64,3 Limburgs Kampioen
Michelle, Beau en Fabiënne K. Trio Jeugd 3 basis sectie A 66,2 2e plaats
Sharon, Kyra N. en Daniëlle Trio Jeugd 3 basis sectie A 68,5 Limburgs Kampioen!
Claire Solo Junior midden sectie A 69,6 Limburgs Kampioen!
Kyra Wijnen Solo Junior basis sectie A 66,2 4e plaats
Jodie & Daphne Duo Junior basis sectie A 63,9 3e plaats!
Claire & Kyra Duo Junior basis sectie A 66,2 Limburgs Kampioen!
Claudia en Melissa Duo Senior basis sectie A 69,7 Limburgs Kampioen!
 

25-05-2014 Meijel

Michelle, Beau en Fabiënne K. Trio Jeugd 3 basis sectie A 64,5 2 plaats
Sharon, Kyra N. en Daniëlle Trio Jeugd 3 basis sectie A 67,4 1e plaats!
Kyra Wijnen Solo Junioren basis sectie A 65,8 3e plaats!
Claire Solo Jeugd 3 midden sectie A 68,9 1e plaats!
Jodie & Daphne Duo Junior basis sectie A 62,3
Claire & Kyra W Duo Junior basis sectie A 65,1
Claudia & Melissa Duo Senior basis sectie A 64,9 2e plaats!
 

14-12-2013 Waalwijk

Nederlandse Kampioenschappen

Michelle, Beau en Fabiënne K. Trio Jeugd 2 basis sectie A 64,25
Sharon, Kyra N. en Daniëlle Trio Jeugd 3 basis sectie A 66,0 3e plaats!
Kyra Wijnen Solo Junioren basis sectie A 65,04
Claire Solo Jeugd 3 midden sectie A 69,6 3 plaats!
Jodie & Daphne Duo Junior basis sectie A 65,05
Claudia & Melissa
Duo
Senior midden sectie A
68,01 4e plaats
 

03-11-2013 Maastricht

Limburgse Kampioenschappen

ALLE DEELNEMERS HEBBEN ZICH GEPLAATS VOOR DE NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN!!

Michelle, Beau en Fabiënne K. Trio Jeugd 2 basis sectie A 65,0 Limburgs Kampioen!
Sharon, Kyra N. en Daniëlle Trio Jeugd 3 basis sectie A 67,2 Limburgs Kampioen!
Claire Solo Jeugd 3 midden sectie A 70,1 Limburgs Kampioen!
Jodie & Daphne Duo Junior basis sectie A 63,8 3e plaats!
Claudia & Melissa
Duo
Senior midden sectie A
68,6 3e plaats!
Kyra Wijnen
Solo
Junioren basis sectie A
66,0 3e plaats!
 

26-05-2013 Vlijmen

Kayleigh, Beau en Fabiënne K. Trio Jeugd 2 basis sectie A 61,3
Chelsea, Kyra N. en Daniëlle Trio Jeugd 3 basis sectie A 63,6
Manou Solo Jeugd 3 basis sectie A 63,9
Claire Solo Jeugd 3 basis sectie A 71; promotie naar middenklasse!
Jodie & Daphne Duo Junior basis sectie A 61,7
Kristy & Kyra W. Duo Junior basis sectie A 61,1
Belinda Solo Junior basis sectie A 60,4
Claudia & Melissa Duo Senior basis sectie A 70,8; promotie naar middenklasse!
 
4-11-2012
Limburgse Kampioenschappen
Claire, Manou en Kristy Trio Jeugd 3 basis sectie A 66,4
Limburgs Kampioen
Claudia en Melissa Duo Senior basis sectie A 65,8
3e plaats
Beiden zijn geplaatst voor de Nederlandse Kampioenschappen op zaterdag 15 december 2012.
 
25-09-2011 Maastricht
VANAF DEZE WEDSTRIJD IS DE NIEUWE PUNTENTELLING VAN TOEPASSING!!!
Manou Bours
Kristy Muyrers
Claire Dekkers
Ensemble
Jeugd 3 basis
65,4
1ste plaats
Daphne Moerken
Colleen Keulers
Belinda Kortenray
Kyra Nelissen
Jodie Nijsten
Rachelle Wolffs
Smallteam
Jeugd 3 basis
63,8
3e plaats
Uitleg van punten vanaf wedstrijd jaar 2011
Vanaf dit jaar zal de punten telling anders gaan verlopen.
In een show behoren bepaalde technieken op een bepaald niveau te zijn. Hoe hoger je niveau hoe moeilijker de technieken die je moet beheersen.
Basisklasse = het makkelijkste niveau
Middenklasse = een gevorderde klassen
Top klasse = de hoogste klasse
Scores:
Basisklasse = score tussen de 60 – 70 punten
60/65 punten = gemiddeld
65/67,5 punten = goed
68/70 punten = super
70 punten of meer is promotie naar middenklasse!
Middenklasse score tussen de 70 – 75 punten (75 punten of meer is promotie)
70/71 punten = gemiddeld
72/74 punten = goed
74/75 punten = super
75 punten of meer is promotie naar topklasse!
Topklasse score tussen de 75 – 100 punten
75/76 punten = gemiddeld
76/78 punten = goed
78 en hoger = super
 
26-06-2011
Next GenerationCup (andere punten telling)
Manou Bours Kristy Muyrers
Claire Dekkers
Ensemble
Jeugd 3 basis
220
Daphne Moerkens
Colleen Keulers
Belinda Kortenray
Kyra Nelissen
Jodie Nijsten
Rachelle Wolffs
Smalllteam
Jeugd 3 basis
215
Wie
Soort
Sectie
Behaalde punten
 
11 december 2010 Almere
Nederlandse Kampioen schappen
Fabiënne Nijssen
Claudia Hermans
Anouk Penders
Ensemble
Senior basis
78,4
Een 4e plaats!
 
14 november 2010 Maasbree
Limburgse Kampioen schappen
Kristy Muyrers
Solo
Jeugd 3 basis
80,9
Daphne Moerkens
Solo
Jeugd 3 basis
78,7
Claudia Hermans
Melissa Lenssen
Duo
Senior basis
84,6
Limburgs Kampioen!!
Fabiënne Nijssen
Claudia Hermans
Anouk Penders
Ensemble
Senior basis
79,2
 
10 oktober 2010 Beek
Kristy Muyrers
Solo
Jeugd 3 basis
75,6
Daphne Moerkens
Solo
Jeugd 3 basis
82,7
Claudia Hermans
Melissa Lenssen
Duo
Senior basis
79,45
Fabiënne Nijssen
Claudia Hermans
Anouk Penders
Ensemble
Senior basis
85,2
Promotie!
 
11 Juli 2010 Meijel
Fabiënne Nijssen
Claudia Hermans
Anouk Penders
Ensemble
Senior basis
83,05
 
18 April 2010 Meerlo
Kristy Muyrers
Solo
Jeugd 3 basis
80,1
Daphne Moerkens
Solo
Jeugd 3 basis
78,4
Claudia Hermans
Melissa Lenssen
Duo
Senior basis
80,1
Fabiënne Nijssen
Claudia Hermans
Anouk Penders
Ensemble
Senior basis
80,2
 
19 april 2009 Heythuysen
Claire Dekkers
Manou Bours
Duo
Jeugd 2
79,50
Kristy Muyrers
Solo
Jeugd 3 basis
80,07
Claudia Hermans
Melissa Lenssen
Duo
Senior basis
80,05
Fabiënne Nijssen
Claudia Hermans
Anouk Penders
Ensemble
Senior basis
81,55
 
Uitleg van punten:
Algemene uitleg
Op wedstrijd kun je in 2 sectie deelnemen:

Sectie A: een gehele show met enkel de baton
Sectie B: een show met attributen en de baton
Star Light neemt alleen deel in sectie A.
Verschillende onderdelen
Je kunt in verschillende onderdelen deelnemen aan wedstrijden:

ž Solo: Een sololisten doet de show alleen
ž Duo: Een duo bestaat uit 2 personen
ž Ensemble: Een ensemble bestaat uit 3 of 4 personen
ž Team: Een team bestaat uit 5 tot 9 personen
ž Grote groep: Een groep bestaat uit ten minste 10 personen, waaronder de miss-majorette

Let op instructie/bestuur kijkt in welk onderdeel je deel zal gaan nemen aan wedstrijden als je hier klaar voor bent.
Leeftijden:
Door middel van je leeftijd word je ingedeeld bij een sectie. Als je op wedstrijd gaat zal je hier alle uitleg over gegeven worden.
Tijdens wedstrijden word je beoordeeld op:
ž Choreografie
ž Dans baton combinatie: variatie & moeilijkheid
ž Muzikale timing & synchronisatie
ž Technische timing & synchronisatie
ž Technische uitvoering lichaam & baton
ž Presentatie & showmanschap
 
Uitleg van punten tot en met wedstrijd jaar 2010
Punten:
ž Minder dan 70 = Minder
ž Tussen de 70 & 75 = Redelijk
ž Tussen de 75 & 78 = Gemiddeld
ž Tussen de 78 & 82 = Goed
ž Tussen de 82 & 85 = Super
ž Hoger dan 85 = Uitstekend
Bij 85 of meer punten kreeg je promotie. Dit wil zeggen dat je naar een hogere klasse gaat.